Fri Sep 21
Men's Volleyball 11:00 AM
University of Saskatchewan
vs. BC
@ Saville - Comp Gym
Fri Sep 21
Men's Volleyball 11:00 AM
MacEwan University
vs. CUE
@ Saville - Gym 7
Fri Sep 21
Men's Volleyball 11:00 AM
TKU
vs. NAIT
@ Saville - Gym 9
Fri Sep 21
Men's Volleyball 1:00 PM
University of Alberta
vs. KC
@ Saville - Comp Gym
Fri Sep 21
Men's Volleyball 1:00 PM
University of Calgary
vs. UAA
@ Saville - Gym 7
Fri Sep 21
Men's Volleyball 1:00 PM
LAKE
vs. LETH
@ Saville - Gym 9
Fri Sep 21
Women's Ice Hockey 1:30 PM
University of Alberta
vs. NAIT
@ Athabasca College Hockey Challenge (Athabasca)
Fri Sep 21
Women's Volleyball 3:00 PM
CUE
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #2
Fri Sep 21
Women's Volleyball 3:00 PM
UAA
vs. TKU
@ Lakeland College
Fri Sep 21
Men's Volleyball 4:00 PM
NAIT
vs. BC
@ Saville - Gym 7
Fri Sep 21
Men's Volleyball 4:00 PM
CUE
vs. TKU
@ Saville - Gym 9
Fri Sep 21
Women's Soccer 5:00 PM
AMB
at CMU Blazers
Fri Sep 21
Women's Volleyball 5:00 PM
MHC
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #1
Fri Sep 21
Women's Volleyball 5:00 PM
NAIT
vs. LETH
@ Lakeland College
Fri Sep 21
Men's Volleyball 6:00 PM
LETH
vs. UAA
@ Saville - Gym 7
Fri Sep 21
Men's Volleyball 6:00 PM
LAKE
vs. KC
@ Saville - Gym 9
Fri Sep 21
Men's Volleyball 6:00 PM
SAIT
at AMB
Fri Sep 21
Women's Basketball 6:00 PM
MHC
vs. University of Lethbridge
@ Barnwell, AB
Fri Sep 21
Women's Basketball 6:00 PM
University Regina Cougars
at LAKE
Ex.
Fri Sep 21
Men's Soccer 7:00 PM
AMB
at CMU Blazers
Fri Sep 21
Women's Ice Hockey 7:00 PM
GMU
at Mount Royal University
Non-Conference
Fri Sep 21
Women's Volleyball 7:00 PM
BC
vs. Vancouver Island University
@ Douglas College
Fri Sep 21
Women's Volleyball 7:00 PM
AMB
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #2
Fri Sep 21
Women's Volleyball 7:00 PM
CUE
vs. Assiniboine Community College
@ Lakeland College
Fri Sep 21
Men's Ice Hockey 7:00 PM
Williston State College
at BC
Fri Sep 21
Men's Ice Hockey 7:00 PM
UAA
vs. University of Alberta
@ Athabasca College Hockey Challenge (Athabasca)
Fri Sep 21
Women's Basketball 7:00 PM
AMB
at Okanagan
Fri Sep 21
Men's Basketball 9:00 PM
AMB
at Okanagan
Sat Sep 22
Cross-Country Running
Running Room Grand Prix #3 - North
Hosted by GPRC
Sat Sep 22
Cross-Country Running
Running Room Grand Prix #3 - South
Hosted by Lethbridge College
Sat Sep 22
Golf
Men's South Regional - Day 1
Hosted by Concordia University of Edmonton
Sat Sep 22
Golf
Women's South Regional - Day 1
Hosted by Concordia University of Edmonton
Sat Sep 22
Women's Volleyball 9:00 AM
BC
vs. University of Fraser Valley
@ Dawson College
Sat Sep 22
Women's Volleyball 10:00 AM
LETH
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #1
Sat Sep 22
Men's Volleyball 10:00 AM
AMB
at OC
Sat Sep 22
Men's Volleyball 11:00 AM
University of Calgary
vs. LAKE
@ Saville - Comp Gym
Sat Sep 22
Men's Volleyball 11:00 AM
University of Saskatchewan
vs. TKU
@ Saville - Gym 7
Sat Sep 22
Men's Volleyball 11:00 AM
KC
vs. BC
@ Saville - Gym 9
Sat Sep 22
Women's Soccer 12:00 PM
LETH
at LAKE
Sat Sep 22
Women's Soccer 12:00 PM
MHC
at RDC
Sat Sep 22
Women's Soccer 12:00 PM
TKU
at UAA
Sat Sep 22
Women's Soccer 12:00 PM
AMB
at OC
Sat Sep 22
Women's Soccer 12:00 PM
CUE
at NAIT
Sat Sep 22
Women's Volleyball 12:00 PM
NAIT
vs. AMB
@ Lakeland College
Sat Sep 22
Women's Volleyball 12:00 PM
CUE
vs. TKU
@ Lakeland College
Sat Sep 22
Men's Volleyball 12:00 PM
SAIT
vs. MHC
@ Ambrose University
Sat Sep 22
Men's Volleyball 1:00 PM
University of Alberta
vs. LETH
@ Saville - Comp Gym
Sat Sep 22
Men's Volleyball 1:00 PM
MacEwan University
vs. NAIT
@ Saville - Gym 7
Sat Sep 22
Men's Volleyball 1:00 PM
CUE
vs. UAA
@ Saville - Gym 9
Sat Sep 22
Women's Basketball 1:00 PM
University of Alberta-Augustana Alumni
at UAA
Sat Sep 22
Women's Basketball 1:00 PM
AMB
at Okanagan
Sat Sep 22
Women's Ice Hockey 1:30 PM
University of Saskatchewan
vs. NAIT
@ Athabasca College Hockey Challenge (Athabasca)
Sat Sep 22
Women's Soccer 2:00 PM
CMU Blazers
at SAIT
Sat Sep 22
Men's Soccer 2:00 PM
CUE
at NAIT
Sat Sep 22
Men's Soccer 2:00 PM
MHC
at RDC
Sat Sep 22
Men's Soccer 2:00 PM
TKU
at UAA
Sat Sep 22
Men's Soccer 2:00 PM
LETH
at LAKE
Sat Sep 22
Men's Soccer 2:00 PM
AMB
at OC
Sat Sep 22
Women's Ice Hockey 2:00 PM
GMU
at Mount Royal University
Non-Conference
Sat Sep 22
Women's Volleyball 2:00 PM
Assiniboine Community College
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #2
Sat Sep 22
Women's Volleyball 2:00 PM
UAA
vs. MHC
@ Lakeland College
Sat Sep 22
Men's Ice Hockey 2:00 PM
Williston State College
at BC
Sat Sep 22
Men's Volleyball 2:00 PM
MHC
vs. OC
@ Ambrose University
Sat Sep 22
Men's Basketball 3:00 PM
AMB
at Okanagan
Sat Sep 22
Men's Volleyball 3:30 PM
OC
vs. SAIT
@ Ambrose University
Sat Sep 22
Men's Soccer 4:00 PM
CMU Blazers
at SAIT
Sat Sep 22
Men's Basketball 4:00 PM
University of Alberta-Augustana Alumni
at UAA
Sat Sep 22
Men's Volleyball 4:00 PM
KC
vs. TKU
@ Saville - Gym 7
Sat Sep 22
Men's Volleyball 4:00 PM
BC
vs. LAKE
@ Saville - Gym 9
Sat Sep 22
Women's Volleyball 5:00 PM
AMB
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #1
Sat Sep 22
Women's Volleyball 5:00 PM
NAIT
vs. MHC
@ Lakeland College
Sat Sep 22
Men's Volleyball 5:00 PM
MHC
at AMB
Sat Sep 22
Men's Volleyball 6:00 PM
NAIT
vs. UAA
@ Saville - Gym 7
Sat Sep 22
Men's Volleyball 6:00 PM
LETH
vs. CUE
@ Saville - Gym 9
Sat Sep 22
Women's Volleyball 7:00 PM
BC
at Douglas
Sat Sep 22
Women's Volleyball 7:00 PM
UAA
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #2
Sat Sep 22
Women's Volleyball 7:00 PM
CUE
vs. LETH
@ Lakeland College
Sat Sep 22
Men's Ice Hockey 7:00 PM
SAIT
at RDC
Sat Sep 22
Men's Ice Hockey 7:00 PM
GMU
vs. NAIT
@ Athabasca College Hockey Challenge (Athabasca)
Sat Sep 22
Women's Volleyball 9:00 PM
Assiniboine Community College
vs. TKU
@ Lakeland College
Sun Sep 23
Golf
Men's South Regional - Day 2
Hosted by Concordia University of Edmonton
Sun Sep 23
Golf
Women's South Regional - Day 2
Hosted by Concordia University of Edmonton
Sun Sep 23
Women's Volleyball 9:00 AM
Assiniboine Community College
vs. LETH
@ Lakeland College
Sun Sep 23
Women's Volleyball 9:00 AM
AMB
vs. CUE
@ Lakeland College
Sun Sep 23
Women's Volleyball 11:00 AM
UAA
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #1
Sun Sep 23
Women's Volleyball 11:00 AM
TKU
vs. MHC
@ Lakeland College
Sun Sep 23
Women's Soccer 12:00 PM
LETH
at RDC
Sun Sep 23
Women's Soccer 12:00 PM
MHC
at LAKE
Sun Sep 23
Women's Soccer 12:00 PM
OC
at SAIT
Sun Sep 23
Women's Soccer 12:00 PM
CUE
at TKU
Sun Sep 23
Women's Soccer 12:00 PM
UAA
at NAIT
Sun Sep 23
Women's Ice Hockey 12:30 PM
Cochrane Chaos
at SAIT
Sun Sep 23
Women's Volleyball 1:00 PM
NAIT
at LAKE
Lakeland Rustlers Split Squad #2
Sun Sep 23
Men's Soccer 2:00 PM
OC
at SAIT
Sun Sep 23
Men's Soccer 2:00 PM
MHC
at LAKE
Sun Sep 23
Men's Soccer 2:00 PM
UAA
at NAIT
Sun Sep 23
Men's Soccer 2:00 PM
LETH
at RDC
Sun Sep 23
Men's Soccer 2:00 PM
CUE
at TKU
Sun Sep 23
Men's Ice Hockey 2:00 PM
UAA
vs. GMU
@ Athabasca College Hockey Challenge (Calling Lake)
Sun Sep 23
Men's Basketball 4:00 PM
MHC
at Burman University